A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z Å Ä Ö Alla

Landshypotek Bank

Marknads och kommunikationschef
Tomas Uddin
08-459 04 00
070-299 24 08
tomas.uddin@landshypotek.se

Locum AB

Shirley Nyberg
08-123 175 41
shirley.nyberg@locum.se

MRF

Charlie Magnusson
08-701 63 16
0730-27 64 00
charlie@mrf.se

Nationellt centrum för kvinnofrid

Karin Sandell
018-611 98 68
070-167 90 60
karin.sandell@nck.uu.se

Officersförbundet

Fredrik Hultgren
08-440 83 49
0765-25 40 85
fredrik.hultgren@officersforbundet.se

SABO

Pressansvarig
Josefin Morge
08-406 55 25
josefin.morge@sabo.se

SEKO

Jonas Pettersson
08 -791 41 95
070-631 59 49
jonas.pettersson@seko.se

SGU

Ulf Boivie
018-179050
ulf.boivie@sgu.se

Statens institutionsstyrelse SiS

Stefan Hell Fröding
Pressjour 010-453 40 90
stefan.hellfroding@stat-inst.se

Svenska Bostäder

Jonas Elamson
08-508 370 37
jonas.elamson@svenskabostader.se

Sidor

Senaste numret

Prenumerera

Nyhetsbrev

Prenumerera på nyhetsbrevet

Säg upp din prenumeration här

Ansvarig utgivare: Helena Giertta. Allt material är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. Citera gärna, men ange källan. Information om cookies