A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z Å Ä Ö Alla

SABO

Pressansvarig
Josefin Morge
08-406 55 25
josefin.morge@sabo.se

SEKO

Jonas Pettersson
08 -791 41 95
070-631 59 49
jonas.pettersson@seko.se

SGU

Ulf Boivie
018-179050
ulf.boivie@sgu.se

Statens institutionsstyrelse SiS

Stefan Hell Fröding
Pressjour 010-453 40 90
stefan.hellfroding@stat-inst.se

Svenska Bostäder

Jonas Elamson
08-508 370 37
jonas.elamson@svenskabostader.se

Sveriges läkarförbund

Presschef
Cecilia Sandahl
0706-87 32 42
cecilia.sandahl@slf.se

TCO

José Gutierrez
072-207 35 53
josé.gutierrez@tco.se

Teknikföretagen

Pressansvarig Anna Lööf
08-782 09 13
072-523 25 80
anna.loof@teknikforetagen.se

Vårdförbundet

Presschef
Anna E Olsson
0703-10 30 09

Vision

Hediye Güzel
076-141 73 21
hediye.guzel@vision.se

Sidor

Journalisten-podden

Senaste numret

Prenumerera

Nyhetsbrev

Prenumerera på nyhetsbrevet

Säg upp din prenumeration här

Ansvarig utgivare: Helena Giertta. Allt material är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. Citera gärna, men ange källan. Information om cookies