A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z Å Ä Ö Alla

Amnesty

Ami Hedenborg
08-729 02 20
070-433 09 16
ami.hedenborg@amnesty.se

Bolagsverket

Ulf Karnell
060-18 41 03

Bostadsrätterna

Presschef
Kenny Fredman
0765-20 10 04
kenny.fredman@bostadsratterna.se

Energiföretagen

Kalle Lindholm
08-677 26 55
0709-96 25 90
kalle.lindholm@energiforetagen.se

European Spallation Source ERIC

Julia Öberg
046-888 33 11
0721-79 23 11
julia.oberg@esss.se

Handelsanställdas förbund

Presskontakt
010-450 89 80
press@handels.se

HRF

Patricia Widergren
070-48 48 100
patricia.widergren@hrf.net

Nationellt centrum för kvinnofrid

Karin Sandell
018-611 98 68
070-167 90 60
karin.sandell@nck.uu.se

Officersförbundet

Fredrik Hultgren
08-440 83 49
0765-25 40 85
fredrik.hultgren@officersforbundet.se

SABO

Pressansvarig
Josefin Morge
08-406 55 25
josefin.morge@sabo.se

Sidor

Journalisten-podden

Senaste numret

Prenumerera

Nyhetsbrev

Prenumerera på nyhetsbrevet

Säg upp din prenumeration här

Ansvarig utgivare: Helena Giertta. Allt material är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. Citera gärna, men ange källan. Information om cookies