A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z Å Ä Ö Alla

Akademikerförbundet SSR

Presschef
Victor Harju
070 690 44 23
victor.harjuk@akademssr.se

Bolagsverket

Pressansvarig
Stefan Tärnhuvud
060-18 47 46
073-181 60 04

Energiföretagen

Kalle Lindholm
08-677 26 55
0709-96 25 90
kalle.lindholm@energiforetagen.se

European Spallation Source ERIC

Julia Öberg
046-888 33 11
0721-79 23 11
julia.oberg@esss.se

Handelsanställdas förbund

Presskontakt
010-450 89 80
press@handels.se

HRF

Patricia Widergren
070-48 48 100
patricia.widergren@hrf.net

Nationellt centrum för kvinnofrid

Karin Sandell
018-611 98 68
070-167 90 60
karin.sandell@nck.uu.se

Officersförbundet

Jesper Tengroth
08-440 83 42
076-525 40 85
jesper.tengroth@officersforbundet.se

SEKO

Jonas Pettersson
08 -791 41 95
070-631 59 49
jonas.pettersson@seko.se

SGU

Ulf Boivie
018-179050
ulf.boivie@sgu.se

Sidor

Journalisten TV

Senaste numret

Prenumerera

Nyhetsbrev

Prenumerera på nyhetsbrevet




Ansvarig utgivare: Helena Giertta. Allt material är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. Citera gärna, men ange källan. Information om cookies